Recent News

G103 Twin Astir, Aeroklub Split G103 Twin Astir, Aeroklub Split

Jedriličarski kamp Osijek – 2016.

Aeroklub Split organizira Kamp Osijek 2016. u periodu od 01.07. – 10.07.2016.

Cilj kampa je unapređenja jedriličarskih vještina na terenima koji su različiti od terena na kojima mi letimao Sinj/Livno i završetak osnovne jedriličarske obuke za kandidate koji su u fazi obuke u Aeroklubu Split.

Isto tako pošto se tijekom kampa održava i PH u Zrakoplovnom jedriličarstvu, prilika je da svi skupa unaprijedimo svoje vještine, gledajući i slušajući najbolje u jedriličarstvu iz Hrvatske.
Na kampu mogu prisustvovati svi članovi Aerokluba Split sa plačenom članarinom za 2016.
Smještaj je moguć na Aerodromu Čepin (mjestu održavanja kampa) po cijeni od 10 Eura noćenje u više krevetnim sobama.
Prehrana je moguća u sklopu restorana na aerodromu (cijene prehrane su niže cca 35% nego u Splitu).

Cijena šlepa po minuti sa našim zrakoplovom Scout iznosi : 2,20  Eura po minuti leta aviona.

Cijena leta  na klubskom Twin astiru je : 15 kn start + 1,2 kuna/min (za učenike koji su na obuci 0,00 kn, jer su to platili kroz obuku).

Na Kampu će biti stalno prisutan nastavnik jedriličarstva Aerokluba Split.

Cijena prijevoza Twin Astira u Osijek i nazad u Split se dijeli na jednake dijelove sukladno broju ljudi koji misle ići na Kamp.
Iz navedenog razloga molimo članove da se mailom prijave za sudjelovanje na Kampu do kraja ovog tjedna (19.06.), kako bi mogli napraviti kalkulaciju troška po osobi.
Članovi ne moraju cijelo vrijeme biti na Kampu, ali u prijavi moraju navesti u kojem su terminu u Kampu, kako bi se moglo na vrijeme isplanirati letenje.